Kontakt i lokalizacja

Katolicki Żłobek "Aniołek"
ul. Zmartwychwstania Pańskiego 2A
30-648 Kraków

tel. 12 442 74 44
kom. 781 676 899
e-mail: zlobekaniolek@interia.pl

Konto bankowe:
87 1240 1444 1111 0010 1207 7121
Bank Pekao SA II Oddział w Krakowie


Opinie o naszym Żłobku w Google - zobacz i napisz własną!


Prywatny Żłobek "Aniołek" mieści się w dzielnicy Podgórze Duchackie na terenie Kościoła pod wezwaniem Zmartwychwstania Pańskiego w budynku domu katechetycznego.

Wejście główne znajduje się od ul. Szkolnej, niezależną klatką schodową od strony dużego parkingu położonego za kościołem.
Cały teren kościoła i budynku katechetycznego jest ogrodzony.

Dojazd autobusem linii:
169, 469 od strony ul. Malborskiej /przystanek "Malborska Szkoła"/
144, 173 od strony ul. Kamieńskiego /przystanek "Makowa"/


Skontaktuj się z nami!

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Katolicki Żłobek "Aniołek", ul. Zmartwychwstania Pańskiego 2A, 30-648 Kraków. Dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty, w celu jednorazowego kontaktu związanego z ofertą lub w celu odpowiedzi na inne zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie może skutkować brakiem reakcji na zapytanie. Odbiorcami danych są wyłącznie pracownicy administratora. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do załatwienia sprawy będącej przedmiotem zapytania/kontaktu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

zaznaczone pola są obowiązkowe
arrow_upward