Plan dnia i zajęcia

Plan dnia i zajęcia

Zajęcia dodatkowe odbywające się w Żłobku "Aniołek":

  • poniedziałek - teatrzyki oraz zorganizowane wydarzenia
  • wtorek - religia
  • środa - zajęcia z logopedą (grupowe oraz indywidualne)
  • czwartek - rytmika
  • piątek - język angielski

Codziennie w żłobku odbywają się również zajęcia plastyczno-techniczne przygotowywane przez ciocie. Wszystkie prace wykonane przez dzieci są przekazywane Rodzicom w teczkach na koniec roku szkolnego.

Zajęcia rytmiczne prowadzi Fundacja Popularyzacji Edukacji Artystycznej "Muzyka dla Smyka", a zajęcia grupowe i indywidualne z logopedą odbywają się z Panią Małgorzatą Nowak Zespół Logopedów - Logoteka.

Żłobek posiada dwie bardzo duże i przestronne sale. Dzieci mają dużo miejsca do zabawy i odpoczynku. Tworzymy dwie grupy wiekowe - młodsza grupa to "Pszczółki", a starsza to "Misie". Na każdej z grup prowadzone są zajęcia plastyczno-techniczne, język angielski, rytmika, religia oraz zajęcia logopedyczne. Wszystkie zajęcia dostosowane są do wieku rozwojowego dzieci na poszczególnych grupach. Do snu dzieci słuchają relaksacyjnej muzyki i kołysanek. Aniołki mają do dyspozycji różnorodne zabawki, kąciki zabaw, przybory gimnastyczne, instrumenty muzyczne, gry edukacyjne, pomoce do zabaw manipulacyjno-konstrukcyjnych, pomoce do rozwoju psychomotorycznego dziecka oraz zabaw naśladowczych, różne rodzaje klocków, puzzli, przytulanek, grzechotek i zabawek edukacyjnych. W naszym żłobku dzieci w formie zabawy poznają otaczający je świat i uczą się w nim stawiać pierwsze kroki.


Plan dnia

Tytuł dokumentu

Data
Rozmiar

Ramowy plan dnia

20/05/2019
[365 KB]
arrow_upward