Zakończenie roku 2018/2019

Dzisiaj świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego w naszym żłobku! Dzieci z grupy starszej ("Misie") wystąpiły przed rodzicami, uczestnicząc w zajęciach z rytmiki. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia Katolickiego Żłobka "Aniołek". Dzieci otrzymały również pamiątkowe aniołki. W podziękowaniu za całoroczne zajęcia rytmiki, dzieci wręczyły Pani Ani wielką własnoręcznie wykonaną laurkę.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, za piękne kwiaty i prezenty. Szczególne podziękowania dla Rodziców Zosi, którzy przynieśli pyszne lody. Pragniemy serdecznie podziękować Wam Rodzicom za to, że obdarzyliście nas zaufaniem, powierzając nam swoje pociechy i wybraliście właśnie nasz żłobek. Przyszłym Przedszkolakom życzymy samych sukcesów! Mamy nadzieję, że będziecie nas często odwiedzać!

arrow_upward