Dzień Babci i Dziadzia

Obchodziliśmy w żłobku Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z grupy Maluszków wykonały na zajęciach plastycznych odciski swoich stópek i rączek z masy porcelanowej, które później samodzielnie malowały kolorowymi farbkami. Był to prezent dla ich ukochanych dziadków. Grupa Starszaków przygotowała swoim babciom i dziadkom ramki z wierszykami, które ozdobiła makaronem i złotą farbką. Dzieci z pomocą Cioć zaprezentowały programy artystyczne, do których przygotowywały się od dłuższego czasu. Po przedstawieniach i wręczeniu prezentów wszyscy wspólnie zasiedli do słodkiego poczęstunku. Licznie przybyli dziadkowie byli zachwyceni własnoręcznie wykonanymi przez ich wnuki prezentami oraz wysiłkiem włożonym w przygotowanie przedstawień. Radości i uśmiechom nie było końca!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i towarzyszenie nam w tych cudownych chwilach

arrow_upward